wtorek, 27 stycznia 2015

Sotin 120 preparat do czyszczenia szkła kominkowego


Otrzymałam dzisiaj paczkę z produktem do testowania. Jestem nim zachwycona, ponieważ w ubiegłą sobotę spędziłam kilka godzin na bezskutecznym szorowaniu szkła kominkowego. Stosowałam popularny preparat, który do tej pory pomagał mi usunąć nawet najgorszy brud. Efekty niestety nie są zadowalające i w dodatku porysowałam szybę.
Używałam do tej pory jednego produktu Sotin - płynu do mycia prysznica, ale przeglądałam ofertę tej firmy w sklepie Minerwa i każdy produkt sprawiłby mi dużą radość. Ale to, że dostałam akurat do kominka, to naprawdę duży zbieg okoliczności. Chociaż okna też mam takie jakieś dziwne - niemylne. Cóż, będę musiała sama sobie kupić płyn do mycia okien Jeżeli ten płyn Sotinu nie podziała, to kupię grubsze firanki i przestanę myśleć o oknach. W najbliższą sobotę zamienię się w super bohaterkę w
swoim domu i umyję do czysta szybę kominkową.
Przypomniałam sobie, że oglądałam kiedyś taki program w telewizji, dwie bystre kobietki wpadały do jakiegoś wyjątkowo brudnego domu i czyściły go w pięć minut. Pamiętacie może co to było?

O mały włos zapomniałabym napisać bardzo ważnej rzeczy. Płyn do testowania dostałam ze sklepu minerwa.net.
Firma Sotin, jest jak na razie, moją ulubiona firmą produkującą chemię do sprzątania.1 komentarz:

  1. Tego preparatu nie używałam. Nie mam kominka. żeby mieć kominek, trzeba mieć dom, żeby mieć dom trzeba...
    Płynu do prysznica i płynu do okien używam. Są najlepsze. mam jeszcze taki do baterii.

    OdpowiedzUsuń