piątek, 13 marca 2015

ROZDANIE - moja ulubiona chemia domowa Sotin

Zapraszam na pierwsze rozdanie na moim blogu. Dostałam zestaw trzech mini produktów - preparatów do mycia firmy Sotin. Dwie próbki maja niemieckie napisy, dlatego podaję linki do sklepu, żebyście mogły zapoznać się z zastosowaniem i sposobem użycia tych środków. Stosowanie się ściśle do zaleceń producenta gwarantuje sukces. Jest to przecież wysokiej jakości chemia, a nie ocet.

Są to:
SOTIN 120 środek do czyszczenia szkła kominkowego  

SOTIN 130 CLEANER - preparat do mycia kabin prysznicowych

SOTIN US 2000 super silny środek czyszczący
Prezent dla Was dostałam ze sklepu www. minerwa.net.Jakie to są  preparaty? Po prostu skuteczne.

Sotin 130 - moje ochy i achy na temat tego płynu możecie przeczytać w artykule Mój ulubiony płyn do mycia prysznica. Dodać jedynie  muszę, że mała butelka nie ma atomizera. Polecam przelać płyn do jakiejś starej, ponieważ trzeba preparat nanieść na ściany kabiny cienką warstwą, a najłatwiej zrobić to atomizerem.
Sotin 120 - z moją szybą kominkowa nie poszło tak łatwo jak z prysznicem. Może dlatego, że była już prawie nieprzejrzysta? Miękką ścierką z mikrofibry nie poradziłam sobie, musiałam jeszcze raz popsikać i zmyłam resztę gąbką do mycia naczyń. Miękką stroną, żeby nie porysować szyby. Teraz, kiedy szyba już wygląda jak szyba nie mam problemu z myciem. Tu tez dobrze użyć starego atomizera, ale można sobie poradzić rozprowadzając płyn przy pomocy gąbki.
Sotin US2000 -  tu muszę Wam zwrócić uwagę, że jest to produkt zasadowy i służy do mycia i konserwacji kamienia, a nie rozpuszczania go. Tak więc nie umyjecie tym płynem dokładnie kranów i umywalki, ponieważ nie rozpuści on osadów z kamienia. Płyn ten jest przeznaczony do mycia kamiennych schodów, posadzek, marmurowych parapetów itp. Ja używam go do mycia kuchni. Świetnie rozpuszcza tłusty brud. Myję nim kafelki na ścianie i na blacie, płytę ceramiczną piecyka i cały piecyk. Po prostu całą kuchnię bez kranu.


Zestaw mam jeden (na razie) i dlatego trzeba będzie przeprowadzić losowanie. Aby brać w nim udział należy w komentarzach napisać czy chcecie otrzymać te produkty. I może krótko, dlaczego.
Konkurs trwa do końca marca. Pierwszego kwietnia wylosuję jedną osobę. Nagrodę wyślę pocztą.

5 komentarzy:

 1. Ja, ja, ja chcę! kupiłam ostatnio SG80, a jestem bardzo ciekawa tego zielonego US2000. Uwielbiam te preparaty, ale ich nazwy mnie powalają. Nie mogę zapamiętać tych numerków, cale szczęście, że na etykiecie pod nazwą jest skrócony opis, do czego stosować, bo inaczej zupełnie bym się pogubiła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, ja poproszę, ponieważ przydadzą mi się w akademiku. Takie male opakowania są bardzo wygodne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że takie małe buteleczki mogą mieć ogromną moc czyszczącą :) Jestem gospodynią domową i praktycznie co rusz coś sprzątam więc bardzo chętnie przetestuję te specyfiki, jak sobie radzą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. każdy by chciał taki zestawik i ja również:) mam wesele po świętach a doczyszczenie plam z prysznica graniczy z cudem;/ może te środki mi pomogą?:))

  OdpowiedzUsuń