niedziela, 20 sierpnia 2017

Co można zjeść w Szczecinku?

Miasteczko Szczecinek bardzo mi się podoba. Zatrzymaliśmy się niedawno w zadbanym parku nad jeziorem i postanowiliśmy zjeść obiad. Mimo złych doświadczeń, dzień później również jedliśmy w tym mieście. Poniżej przedstawię moje wrażenia z restauracji w Szczecinku, jeżeli znacie jakieś miejsce, gdzie można smacznie zjeść, to napiszcie w komentarzu. Szczecinek jest po drodze nad morze, często się tam zatrzymujemy i dobrze by było coś zjeść innego niż hod-dogi na orlenie. Zresztą stację Orlen w Szczecinku muszę pochwalić i hod-dogi też.

1. Sphinx - w galerii handlowej Hosso. Na 3 lub 4 piętrze. 
Jakość jedzenia: bez zarzutu,
Obsługa: powolna, zajęte były trzy stoliki, a mimo tego czekaliśmy bardzo długo.
No i ostatnia rzecz, która sprawia, że NIGDY już tam nie wrócę - BRUDNA TOALETA!

2. pizzeria Tratorria Due Gusti - http://www.duegusti.pl/menu/
Żenada. Wyobraźcie sobie, że nie stać ich na tekturowe kartoniki z naposem REZERWACJA. W momencie kiedy się juz rozlokowaliśmy przy dużym stole (7 osób, z dziećmi), podeszła do nas kelnerka i zapytała czy mamy rezerwację. Na naszą odpowiedź, obrażonym tonem odpowiedziała: "to proszę stanąć przy drzwiach i poczekać, zobaczę czy mamy wolny stolik". Wyszliśmy i nie czekaliśmy na werdykt nieuprzejmej pani. Możecie sobie wyobrazić miny dzieci, którym juz pachniała pizza?

3. Restauracja Azjatycka ul. Bohaterów Warszawy.
obsługa: uprzejma, szybka
toaleta: czysta
jakość jedzenia: zupy ok,
drugie dania takie sobie, duże porcje i świeże, nie mam się czego przyczepić, ale jakoś nikt nie był zachwycony. Nie mogę powiedzieć, że nie dobre, zjedliśmy wszystko, ale nie wrócimy tam.

Jeżeli możecie coś ciekawego polecic w Szczecinku, to bardzo proszę o link lub wpis w komentarzach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz